Likit Zemin (Aktif Sıvılı Fayans)

 

Aktif Sıvılı Fayans; Düz ve pürüzsüz tüm yüzeylere Patex yapıştıcı ile kolayca uygulanabilir.

5,5mm kalınlığında 50cmx50cm ölçülerindedir. 4mm sıvı, tabanı 1,5mm Anti slip kaymaz özellikli PVC’dir. Tabanın’ da bulunan anti slip pvc sayesinde kaymaz dinamik bir yapıya sahiptir.

Tabanı beyaz ve transparan olarak 2 çeşittir. Tabanı beyaz sıvı karo düz zemin olan her yere uygulanabilir. Transparan sıvı karo ise karkas üzerine uygulanır. Transparan ışık geçirdiği için disko pisti ve bar deskinde uygulanabilir. Dekoratif aktif sıvılı zemin, hayal gücünüzün üstünde bir görünüm sağlar. Sıvılı yer yer karosu dinamik zeminde en yüksek teknolojidir. Akışkan sıvı adımlarınız ile birlikte hareket eder. Yepyeni bir görsel efekt ile dinamik bir duygu sağlar.

Özellikleri

Sızdırmazlığı % 100 olarak kanıtlanmıştır.
3d entegre teknoloji uygulanmıştır.
Kozmetik sıvıdır ve çevre dostudur.
Darbe direnci: 3,71kg / m2
Ultra kalın bir tabakadır. Çizilme ve aşınmaya oldukça dirençlidir.
Yangın dayanımı : En 13501-1 : 2007 bf1 – s1
Ölçüler:  50cmx50cm
Kalınlık:  5,5 mm

Üzerine basıldığında  şekil ve renk  değiştirerek keyifli ve eğlenceli bir dekoratif ürün olarak mekanlarımız renklendirir.
Aktif Sıvılı fayans,  sağlam ve hijyenik bir ürün olup, kullanıldığı mekanlarda herkesin ilgisini çekmektedir.
Dekoratif ve şık görüntüsüyle, birbirinden farklı renk seçenekleriyle tuttuğunuz takımın renkleriyle müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz.

Uygulandığı alanlar
Otel lobisi, bar, disko, restaurant, mini kulüp, eğlenceli mekanlar, restoran, çocuk oyun alanı, ev, villa dekorasyon, fuar stantları, banyo zeminleri vb.